19 באוגוסט 2010

חושדת שבן הזוג בוגד? יש רק דרך אחת דיסקרטית לברר את האמת.

בין אם אתם חושדים בבני זוגכם כי הם לא ממש נאמנים לכם, או שאתם צריכים הוכחות עבור בית המשפט, חוקר פרטי דיסקרטי ייתן בידכם את ההוכחות והראיות הדרושים.

חוקר פרטי בגידות? כל מה שרציתם לדעת על חקירות אישות

לפני שאתם פונים לבית המשפט, כדאי שיהיו בידכם ראיות קבילות בהם תוכלו להתעמת עם בני זוגכם או להגישם לבית המשפט.

רוב בני הזוג יכחישו כמובן את החשדות כלפיהם בבגידה. ולאחר מכן, עלולים להפסיק או לצנן את מעשיהם. אחרים ימשיכו במעשיהם תוך משנה זהירות ובמחשבה שחוקר פרטי עוקב אחריהם – דבר שיקשה מאד על שלב איסוף הראיות.

לכן, אם קיים חשד, צרו קשר עכשיו לקבלת יעוץ. זהו שלב קריטי, בו ניתן לדעת את האמת בצורה דיסקרטית שלא תפגע במערכת היחסים ותפזר את החשש והערפל.

אחת הטעויות הנפוצות שיש להימנע מהן בכל מחיר היא הניסיון לבצע פעולות מעקב עצמאיות, הנובעות מדחף רגעי. אל תתעמתו עם בן הזוג, אל תחטטו בטלפון או במחשב, אל תשדרו שאתם חושדים ותמנעו מכל פעולה אשר עלולה להיחשף ע"י בן הזוג.

מהן ראיות קבילות לבית משפט? ומתי צריך אותן?

כל חומר הקלטה (שאינה האזנת סתר), תמונות, סרט או סרטון וידאו שנאסף באופן חוקי ע"י חוקר פרטי בעל רשיון, יכולים לשמש כראיות קבילות בבית המשפט.

לרוב, הצד הנתבע מכחיש את הטענות נגדו בבית המשפט. כאשר מוגשות ראיות קבילות, קל יותר לבית המשפט לחשוף את האמת.
תביעת גירושין, תביעת משמורת על ילדים, תביעת מזונות, תביעת רכוש וכסף הן רק חלק מהמקרים בהן ממצאיו של חוקר פרטי מסייעים במתן פסק הדין.

כמה עולה חוקר פרטי?

רוב החוקרים הפרטיים גובים את שכרם לפי שעת עבודה. קיימת חלוקה ברורה בין שעת מעקב לבין חקירה. מעקב הוא הזמן שבו חוקר פרטי או צוות חוקרים פרטיים נמצאים פיזית בשטח, במטרה להתחקות אחר מעשיו של הנעקב.

רוב המעקבים מתבצעים ע"י צוות של שני חוקרים פרטיים. זה המקום לציין שמעקב הינו פעולה הדורשת מיומנות ומקצועיות גבוהה. צוות עוקבים משתמש בטכניקות מעקב מתקדמות, ונעזר בציוד מעקבים הכולל מצלמות מתקדמות, מכשירי איתור לוויינים, רכבים סמויים ואופנועים.

שכר שעת מעקב לצוות נע בין 250 – 400 שקלים. בנוסף, נהוג לגבות סכום נוסף לכל קילומטר נסיעה. לרוב, מעקב מקצועי ויעיל מבוצע ע"י שני כלי רכב.

לעומת זאת, חקירה הינה פעולה אסטרטגית או טקטית שמטרתה היא קבלת הוכחה, ולכן מתומחרת בנפרד.

יש לציין שעל פי חוק, חוקר פרטי אינו מורשה לגבות שכר טרחה תלוי הצלחה. כלומר, המחיר אינו תלוי בהצלחת החקירה.

לא, את לא מאמינה שהוא בוגד, אבל למה הוא מתחמק כל ערב בתירוץ אחר? האם באמת הוא עושה שעות נוספות במשרד? ואיך זה שהחיובים בכרטיס אשראי אינם הגיוניים? אולי כדאי שתפני למקום מקצועי – משרד חקירות. משרד חקירות יוכל לאשש או להפריך את חשדותייך.

בארץ ובעולם פועלים הרבה משרדי חקירות אשר מספקים שירותי חקירות מגוונים ומכל סוג, בעיקר חקירות פרטיות, לכל אדם מכל אוכלוסייה שהיא. משרדי החקירות הללו עובדים באישור משרד המשפטים ועליהם להיות בעלי רישיון משרד חקירות פרטי המעוגן בחוק. משרדים טובים ואמינים מחזיקים ברישיון זה ומנוהלים ע"י חוקרים פרטיים, מנוסים, מומחים וותיקים.

תפקידו של משרד חקירות מתחלק לכמה תפקידים המעוגנים יחדיו:

א.      ביצוע חקירות פרטיות מסוגים שונים (ע"י צוות חקירה או חוקר פרטי).

ב.      ביצוע מעקבים.

ג.       התקנת מצלמות נסתרות.

ד.      ביצוע בדיקות פוליגרף.

ה.      איתורים.

החקירות אותן מבצע משרד חקירות טוב, משלבות בתוכן את כל האמצעים הנ"ל על מנת לבצע חקירה יסודית ויעילה ולהגיע לתוצאות אמת.

כך למשל אם אורן מעוניין לברר האם הסימנים שהתגלו על בתו הם תוצאה של שובבות ילדים או התעללות של המטפלת, הוא יכול לפנות למשרד חקירות על מנת להתקין מצלמות סמויות, לבצע מעקב, לאתר הורים חושדים אחרים ולחקור את המטפלת.

משרד חקירות מתמחה, כאמור, בכל סוגי החקירות: חקירות פליליות, חקירות של גניבה, סחיטה והונאה, חקירות קניין או נכס גשמי או רוחני, חקירות כלכליות, חקירות עסקיות, חקירות ביטוח, חקירות אישות ועוד, תוך שימוש במעקבים, איתורים ומצלמות נסתרות במידת הצורך בחקירה.

חשוב להבין שלא על כל איחור של הבעל יש לפנות מיד למשרד חקירות. בהחלט יכול להיות, שהבעל חוזר מאוחר כי באמת יש עומס בעבודה. יש צורך ברגישות למצב ובחשדות אמיתיים. אם הבעל חוזר מאוחר, מתחמק, מתנצל הרבה או כל התנהגות כללית חריגה אשר עשויה להצביע על בגידה, אז כדאי ורצוי לפנות לחוקר פרטי בגידות.

באותה מידה, אם המתבגר שלכם קצת מדוכדך, לא כדאי מייד לקפוץ למסקנה שהוא משתמש בסמים, אבל אם הוא מסתגר הרבה, מראה סימני עצבנות חריגים או לחלופין סימני הזיות, מתחמק מכם ומתחיל להראות אף סימנים חיצוניים, או אז מומלץ לפנות למשרד חקירות על מנת למצוא במה מדובר.

אנחנו בני אדם חשדניים מטבענו ופעמים רבות אנו נוטים לחשוד במישהו או לחשוש מפני משהו ללא סיבה. אין צורך על כל חשד קטן או שינוי יחידי לפנות לעזרת משרד חקירות, אולם ישנם מקרים כי החשדות הללו הגיוניים ומטרידים במיוחד. במקרים כאלה, משרד חקירות היא הכתובת עבורכם.


Leave a Reply


אל תוותרו על טיפול וייעוץ מקצועי בתיק שלכם.
לייעוץ ראשוני התקשרו אלי ל 052-3898920
מחוץ לשעות העבודה? לחצו כאן להשארת הודעה